Системи поливу

Сортування:
Показати:

Для догляду за рослинами на газонах, в теплицях або на клумбах системи поливу незамінні. Вони складаються з декількох пристроїв, які дозволяють мінімізувати зусилля. Система поливу - набір, що включає до свого складу різні пристрої. Він забезпечує якісне зрошення при мінімальних витратах. У нашому інтернет-магазині можна замовити як повноцінні системи, так і комплектуючі до них.

Поливна система: чому це вигідно?

Благоустрій ділянки - трудомісткий процес. Тому люди намагаються спростити завдання, і при цьому насолоджуватися доглянутими газонами, клумбами або городами. Для цього багато хто вирішує купити систему поливу. Устаткування включає:

 • Зрошувачі (розбризкувачі) - пристрої, які дають ефект дощу. Можуть бути статичними і роторними;
 • Форсунки з ротаторами - доповнення до зрошувального обладнання для забезпечення якісного поливу ділянки;
 • Клапани, що відповідають за подачу води;
 • Бокси для захисту клапанів;
 • Контролери для забезпечення ефективної роботи;
 • Датчики, які сигналізують про початок дощу - повідомляють, що полив можна припинити;
 • Якісні шланги;
 • Фітинги, великий вибір фільтрів, коліна для монтажу та інші деталі для запуску обладнання.

Системи поливу: переваги

Організація поливу допомагає живити рослини оптимальною кількістю води. Волога надходить в потрібний час, що дає можливість культурам рости, формувати соковиті і здорові плоди. При цьому витрата води можна знизити на 40%.

Зрошувальна система дає можливість доглядати за рослинами з мінімальними затратами. При цьому грунт збагачується киснем не перезволожуйте і не пересушується. Полити рослини виходить навіть у важкодоступному місці. Ця особливість дуже важлива для теплиць.

Купити систему поливу - значить забезпечити здорову рослинність без невиправданого праці.

Система для поливу: як вибрати?

 1. Купуйте товари з зносостійким і надійним корпусом. Як і корпус з валом - вони повинні бути виготовлені з пластику або нержавіючої сталі. А ось підшипники найкраще керамічні.
 2. Труби - бажано вибирати з поліетилену (але є гідні варіанти з поліпропіленовими або полівінілхлоридними трубами). Вони можуть експлуатуватися до 50 років в будь-яких температурних режимах (від - 20 до + 80 градусів). Вироби не страждають від впливу вологи.
 3. Дождеватель вибирається згідно з особливостями ділянки та його розмірами. На невеликій площі буде хороший віяловий дождеватель, а для великої краще роторний.
 4. Налаштування контролера повинна бути простою і зрозумілою.

Система зрошення з ефектом дощування виправдовує себе на великих ділянках. Але потрібно враховувати, що забір води у неї істотний, тому доведеться вибрати і якісний насос. Для теплиць ж краще крапельне зрошення, але його установка складніше. При цьому, такий вид обладнання потребує фільтрі.

Найдорожче буде модель для підгрунтового поливу - але цей спосіб подачі води рослинам найбільш екологічний. До того ж, такі варіанти можуть управлятися дистанційно або автоматично. Подібна система для поливу може коштувати дорого, але гарантовано себе виправдовує. & Nbsp;

Система поливу - обладнання, яке прослужить дуже довго. Тому купувати її вигідно. Головне - довіряти перевіреним продавцям. Інтернет-магазин «Komandor2000.ua» продає тільки оригінальну продукцію від перевірених виробників. Замовлення онлайн можна оформляти в режимі 24/7. У робочі дні менеджери проконсультують з усіх питань.

Доставка по всій Україні. У Києві можливий самовивіз.