Ємності для каналізації пластикові

Сортування:
Показати:

Ємності для каналізації – потрібні резервуари в сучасному будинку, який не має підключення до центральної каналізаційної системи. Ємності для стічних вод встановлюються на ділянці і допомагають вирішити питання відведення води з приміщень і також утилізувати каналізаційні відходи.

Основні особливості пластикової ємності для каналізації

Кращим рішенням на сьогодні, виходячи з витраченого часу і фінансів, буде придбання і встановлення на прибудинковій території автономної каналізації, яка складається з пластикової ємності, де накопичуються весь стік з ділянки.

Більшість вибирає пластикові ємності оскільки вони мають велику кількість переваг в порівнянні з аналогами:

  • пластикові ємності стійкі до гниття і корозії;
  • пластик не вимагає ретельного догляду, а також частої обробки проти розпаду, товари з такого матеріалу мають великий термін служби;
  • накопичувальні пластикові резервуари створені спеціальним методом ротаційного формування, це означає що ємність абсолютно цілісна, у неї немає швів завдяки чому не потребує додаткової обробки і герметизації;
  • такі ємності можна встановлювати в будь-який тип ґрунту;
  • стійкість до хімічних засобів, які часто використовуються в господарстві;
  • пластикові каналізаційні ємності завдяки невеликій вазі можливо транспортувати на легковому автомобілі, а установка більш проста;
  • ділянка не втрачає естетичний вигляд оскільки ємність закопують в ґрунт.

Установка підземних накопичувачів

Найбільш правильним рішенням, ще на етапі планування спорудження будівлі, буде установка каналізаційних систем. Але навіть якщо будинок вже побудований і вся прибудинкова територія обладнана, ви можете купити ємність для каналізації і встановити її для ваших потреб.

Щоб правильно зробити на території установку ємності під каналізацію, вам потрібно розрахувати максимальну кількість стічних вод, яке буде надходити в резервуар. Щоб зробити правильний розрахунок, потрібно знати:
  • скільки людина проживає в будинку постійно
  • з яких джерел надходить вода (наприклад: душова, пральна машина, кухня, туалет і т.д.)
  • чи є додаткові надходження води (зливова каналізація тощо.)

В основному норма споживання однієї людини на добу - 150 літрів. На підставі цих даних можна розрахувати потрібний обсяг ємності яку варто купити.

Варто також відзначити, що існують спеціальні датчики контролю рівня наповнення ємності які повідомлять вас про перевищення норми в потрібний момент.

Установка децентралізованої каналізаційної системи завдяки використанню накопичувальних резервуарів із пластику - це надійне, практичне і недороге рішення. В інтернет-магазині «КОМАНДОР 2000» ви можете вибрати і купити будь-яку пластикову ємність для своїх потреб. Кожна ємність має гарантію і сертифікат якості.