Бідони пластикові

Сортування:
Показати:
Пластикові бідони – це практичні та надійні ємності, виготовлені з полімерного матеріалу. Така тара, на відміну від металевої, має компактніші габарити, не завдає шкоди здоров'ю людей та навколишнього середовища. Вона проста в експлуатації та універсальна: дозволяє зберігання та транспортування як харчової, так і нехарчової продукції.

Бідони пластикові та їх види

Пластикова тара класифікується з урахуванням призначення. Залежно від продукту, який передбачається у ній зберігати, виділяють дві групи. Розглянемо їх особливості.
  1. Харчові бідони – вироби, в основі яких є високоякісний матеріал. Сировина їх виробництва має відповідні дозволи контакт із харчовими продуктами. Бідони пластикові харчові, внаслідок виготовлення з безпечного для здоров'я людини матеріалу та широких експлуатаційних можливостей, коштують дещо дорожче, ніж варіанти для нехарчової продукції.
  2. Технічні бідони – використовуються як ємності під продукти, які людина не споживає. Як матеріал для їх виробництва використовуються більш дешева сировина, у деяких випадках навіть вторинне. Але, незважаючи на нижчу вартість, нехарчові пластикові бідони демонструють завидну міцність і довговічність.

    Ємності обох категорій створюються шляхом ротаційного формування поліетилену. Таким чином, виробники отримують монолітні вироби, представлені у різних формах та розмірах.

Сфери застосування пластикових бідонів

Тара з харчового пластику використовується повсюдно: у ній можна зберігати різноманітні продукти (мед, джеми, соки), солити рибу, овочі чи гриби, квасити капусту. Особливою популярністю користуються пластикові бідони для молока - класична циліндрична форма і кришка, що щільно загвинчується, дозволяють комфортне перевезення цінного продукту до точки реалізації.

Пластикові бідони для води можуть бути як харчовими, так і технічними. Важливо уточнювати перед покупкою, чи можна в них заливати питну воду, чи ємності призначені лише для накопичення рідини на полив та миття різних предметів.

Бідони пластмасові технічні відмінно зарекомендували себе в процесі фасування, зберігання, перевезення добрив, палива, миючих засобів та інших сипких, в'язких або рідких нехарчових продуктів. Галузей, де корисні харчові чи технічні вироби, досить багато: домашнє господарство, агросфера, виробництво продуктів харчування, хімічна промисловість, підприємства з продажу та транспортування нафтопродуктів.

Чим хороший бідон із пластмаси: переваги тари

Ємності з поліетилену мають привабливий зовнішній вигляд: вони гармонійно вписуються у ландшафт при використанні на дачній ділянці. Крім того, варто розглянути й інші переваги:
  • наявність ергономічних ручок та захватів на днищі сприяють зручності в процесі переливання рідин;
  • герметична прокладка на кришці виключає ризик протікання;
  • вміст не страждає від агресивних зовнішніх факторів завдяки підвищеній герметичності;
  • матеріал абсолютно екологічний, забезпечує стерильність продукції та не взаємодіє з хімікатами;
  • однорідна конструкція сприяє високій міцності, тому що не має швів і стиків;
  • адаптивність до температурних перепадів, яка забезпечена сировиною виготовлення, дозволяє використовувати в умовах низьких температур.

Експлуатаційний термін бідонів необмежений: вони можуть прослужити десятки років без втрати первісних характеристик. На користь поліетилену свідчить також легка вага готових виробів, які широкі горловини дозволяють фасовку пастоподібних і сипких продуктів.

Якщо порівнювати вартість пластику та металу, виграє однозначно перший. У цьому його якісні показники не поступаються сталі.

Де купити пластиковий бідон з доставкою?

Придбати довговічні та комфортні у використанні бідони можна в інтернет-магазині «КОМАНДОР 2000». У каталозі представлені зразки від виробників, яким можна довіряти. Забезпечуємо супровідною документацією (техпаспорт та таблиця стійкості продукції з поліетилену). Доставка в будь-яке місто України транспортними службами «Нова Пошта» та «Делівері».