Каністри пластикові

Сортування:
Показати:
Пластикові каністри – це зручні та надійні ємності, які забезпечують швидке та безпечне перевезення різноманітних рідин. Вироби підходять для фасування, транспортування та зберігання рідких хімікатів, нафтохімічної та харчової продукції. Пластикова тара вважається одним з найбільш вдалих варіантів для розливу агресивних та газовиділяючих складів.

Вітчизняні та закордонні виробники при створенні каністр із висококласного поліетилену керуються принципами ергономіки, надійності та зручності для користувачів. Вироби характеризуються високими споживчими властивостями та тривалим експлуатаційним терміном. Купити пластикову каністру – значить отримати стійкий до хіміко-механічних впливів продукт, який гарантовано захистить вміст від випаровування та небажаного доступу сторонніх.

Пластмасові каністри та їх види

Удосконалені пластикові каністри з надійним кріпленням кришки представлені на ринку у різних варіаціях. Залежно від їх ключових особливостей ємності класифікують:
 • За параметрами горловини (з вузьким або широким горлом);
 • За типом конструкції (стандартні, оснащені носиком);
 • За формою ручки (втоплена або зовнішня);
 • Застосування (вертикальні – для перевезення з кріпленням для стійкості або ручного носіння, горизонтальні – з широкою основою для переміщення без фіксаторів положення);
 • За обсягом (маленькі – до 5 л, середні з місткістю до 10 л, великі – від 20 до 50 л);
 • За типом фасованих продуктів (пластикові каністри для води, палива, хімікатів, харчових продуктів, лакофарбових матеріалів).
Вважається, що найбільш затребувані ємності на 20 л, оскільки вони забезпечують зручне транспортування автомобілями, і при цьому відмінно підходять для перенесення вручну. Тара з об'ємом до 10 л представлена ​​у великій кількості модифікацій, якщо порівнювати із місткими ємностями. Пластикові каністри для палива виготовлені з матеріалу, що відрізняється високою щільністю та відсутністю мікропор. Такий пластик демонструє стійкість до дизельного палива, мастил, ПММ.

Чому варто вибрати поліетиленові каністри: переваги

Позитивних якостей таких виробів досить багато. Головна перевага – це підвищена міцність та стійкість до ударів, подряпин, ультрафіолету. Окремо слід відзначити універсальність: у пластикових ємностях можна перевозити та зберігати будь-які рідини. Крім того, важливо назвати і такі переваги:
 • Низький рівень шуму в процесі використання;
 • Абсолютна герметичність;
 • Невелика вага в порівнянні з металевими аналогами;
 • Несхильність до корозії;
 • Доступна вартість.
Пластикові каністри гігієнічні – вони добре миються із застосуванням різних миючих засобів. На стінах не акумулюються грибок та цвіль. Матеріал не деформується при перепадах температур, навіть якщо тара зберігається в неопалюваному приміщенні.

Особливості використання пластикових каністр

Усі сфери, для яких доцільно купити пластмасову каністру, перерахувати складно. Це – сільське господарство та рибальство, харчова промисловість та хімічна галузь, комерційні об'єкти та будівельні компанії. Ємності, призначені для води, відмінно підходять для розливу та перевезення молока, соків, квасу.

Вироби з об'ємом 20 л є актуальними для комунальних господарств та промислових підприємств. А ось компактні ємності на 5 л знаходять застосування у домашніх господарствах, на дачах, під час подорожей та пікніків. У таку тару можна поміщати добрива та іншу агрохімію для приватного городу.

Поліетилен – незамінний матеріал для зберігання медичних препаратів, спиртів, лугів. У харчові каністри фасують вина, рослинні олії, поживні добавки, засоли та маринади.

Де купити пластикову каністру з доставкою?

Ємності з поліетилену широко представлені в асортименті інтернет-магазину "КОМАНДОР 2000". Каністри пластикові можна отримати вже наступного дня після оформлення заявки та оплати, в інші міста товари доставляються протягом декількох днів. У каталозі лише якісні моделі від перевірених виробників. Оригінальність товарів підтверджує сертифікати на кожну партію. Гарантуємо відповідність продукції всім заявленим характеристикам.