Баки і ємності для душа пластикові

Сортування:
Показати:
 • Бак для літнього душа з лійкою і краном, відмінне рішення для дачі, приватного або заміського будинк..
  580 грн.
  Довжина/ширина/висота: 75 x 75 x 35 см
  Діаметр горловини: 25 см
 • Бак для літнього душа з лійкою і краном, відмінне рішення для дачі, приватного або заміського будинк..
  413 грн.
  Довжина/ширина/висота: 64 x 64 x 33 см
  Діаметр горловини: 14 см
 • Бак для літнього душа з лійкою і краном, відмінне рішення для дачі, приватного або заміського будинк..
  725 грн.
  Довжина/ширина/висота: 90 x 90 x 39 см
  Діаметр горловини: 25 см
 • Бак для літнього душа з лійкою і краном, відмінне рішення для дачі, приватного або заміського будинк..
  943 грн.
  Довжина/ширина/висота: 100 x 100 x 40 см
  Діаметр горловини: 25 см
 • Бак для літнього душа з лійкою і краном, відмінне рішення для дачі, приватного або заміського будинк..
  866 грн.

Ємність для літнього душа: комфорт без додаткових витрат на енергоносії

Літній душ - це прекрасний спосіб заощадити кошти на оплату комунальних послуг в теплу пору року. Люди усвідомили це давно і створювали саморобні баки для душа з різних матеріалів - від оцинкованих відер до пластикових або гумових труб. Всі ці конструкції мали багато недоліків. В одних випадках воду доводилося гріти, в інших обсяг нагрітої води залишав бажати кращого, по-третє неможливо було забезпечити рівномірне прогрівання, в четверте саморобний бак служив недовго.

Запропонований нами бак для душа позбавлений будь-яких недоліків. Це простий і практичний пристрій, що використовує сонячне світло для комфорту споживача.

Баки для душа: особливості

Акуратний виріб з чорного поліетилену має безліч переваг:
• Конструкція досить легка, тому її легко встановлювати на душ і знімати на зиму, а також транспортувати;
• В асортименті є ємності різних розмірів, тому можна вибрати бак для душа для сім'ї різного складу;
• Виріб зносостійкий, оскільки виконано з поліетилену, здатного прослужити до 50 років. Виробники передбачили різну щільність для резервуарів різних розмірів. Наприклад, 200-літровий резервуар створений з тришарового поліетилену. Важливо, що матеріал, з якого виготовлені баки для літнього душа, є стійким до дії корозії, адже вода присутня в ємності постійно;
• Завдяки чорному кольору виробу вода в резервуарі нагрівається досить швидко;
• Плоска форма ємності для душа дозволяє вирішити три завдання - по-перше, вода прогрівається рівномірно і швидше, ніж у великих вертикальних ємностях, по-друге, на конструкцію душа оптимальним способом поширюється навантаження ваги бака з водою, по-третє, центр ваги заповненого бака з водою зміщується нижче, тому зменшується ризик, що резервуар перевернеться і впаде з кабінки;
• Поліетилен, з якого виконані баки для літнього душа, інертний за складом, тому вода не набуває специфічного запаху;
• Виріб стійкий до впливу сонячних променів - ультрафіолетове випромінювання не робить резервуар крихким;
• Конструкція бочки для душа дозволяє заповнювати її водою як вручну, так і завдяки підключенню до водопроводу;
• У комплект входить насадка-лійка, завдяки якій ємність для літнього душа готова до застосування відразу після установки на душову кабінку;
• Ємність має розумну вартість. Варто купити бак для душа - і він окупиться в перший же сезон застосування, адже користуватися резервуаром ви будете до 50 років!

До переваг можна віднести також акуратний стриманий дизайн виробу.

Ємності для душа: вибираємо розмір

Купуючи бойлер, люди розраховують, що він нагріється за 1-2 години в будь-який час доби. Ємність для душа, яку нагріває сонце, нагрівається повільніше і не дозволяє в кінці дня приймати душ ще раз після того, як ємність вже один раз спустошили. Або ж воду треба нагрівати окремо, витрачаючи енергоносії. На відміну від бойлера, ємність для душа не змішує гарячу і холодну воду, а значить, користувач може розраховувати тільки на той обсяг теплої води, який був нагрітий.

Тому важливо розуміти, на яку сім'ю розрахований кожен резервуар.

70 літрова ємність розрахована приблизно на 2 людей, 100 літрова - на 3, а баки для літнього душа на 150 і 200 літрів розраховані на велику сім'ю.

Використання ємності для душа

Виріб можна застосовувати протягом усього теплого періоду. Важливо, що бак витримує і морози до -10 °С. Втім, якщо виникає ризик, що бак залишиться на вулиці в момент заморозків, воду краще злити, оскільки вона при замерзанні розширюється і може пошкодити цілісність резервуара.

Восени ємність для душа знімають з душової кабінки і залишають до весни в приміщенні. Завдяки легкій вазі порожній резервуар не вимагає великих зусиль для демонтажу і установки.

Влітку ємність витримує температуру до +60 °С. Це означає, що бажано, щоб в ємності в спекотні літні дні була вода, вона вбереже від перегріву, здатного зменшити термін служби виробу.

Після покупки бак для душа бажано добре промити, щоб уникнути наявності частинок пилу і полімерів у воді. Це поліпшить якість води, яку пристрій буде подавати в душ.

Лійка у душовій ємності в базовій конструкції не дуже довга. Якщо потрібна лійка іншої конфігурації, цей елемент можна замінити.

Для отримання докладної інформації про товар і його застосуванні звертайтеся до наших менеджерів. Вони пояснять, як купити бак для душа і розкажуть про способи доставки товару.