Баки і ємності для душу пластикові

Сортування:
Показати:

Ємність для літнього душу: комфорт без додаткових витрат на енергоносії

Літній душ - це прекрасний спосіб заощадити кошти на оплату комунальних послуг в теплу пору року. Люди усвідомили це давно і створювали саморобні баки для душу з різних матеріалів - від оцинкованих відер до пластикових або гумових труб. Всі ці конструкції мали багато недоліків. В одних випадках воду доводилося гріти, в інших обсяг нагрітої води залишав бажати кращого, по-третє неможливо було забезпечити рівномірне прогрівання, в четверте саморобний бак служив недовго.

Запропонований нами бак для душу позбавлений будь-яких недоліків. Це простий і практичний пристрій, що використовує сонячне світло для комфорту споживача.

Баки для душу: особливості

Акуратний виріб з чорного поліетилену має безліч переваг:
• Конструкція досить легка, тому її легко встановлювати на душ і знімати на зиму, а також транспортувати;
• В асортименті є ємності різних розмірів, тому можна вибрати бак для душу для сім'ї різного складу;
• Виріб зносостійкий, оскільки виконано з поліетилену, здатного прослужити до 50 років. Виробники передбачили різну щільність для резервуарів різних розмірів. Наприклад, 200-літровий резервуар створений з тришарового поліетилену. Важливо, що матеріал, з якого виготовлені баки для літнього душу, є стійким до дії корозії, адже вода присутня в ємності постійно;
• Завдяки чорному кольору виробу вода в резервуарі нагрівається досить швидко;
• Плоска форма ємності для душу дозволяє вирішити три завдання - по-перше, вода прогрівається рівномірно і швидше, ніж у великих вертикальних ємностях, по-друге, на конструкцію душа оптимальним способом поширюється навантаження ваги бака з водою, по-третє, центр ваги заповненого бака з водою зміщується нижче, тому зменшується ризик, що резервуар перевернеться і впаде з кабінки;
• Поліетилен, з якого виконані баки для літнього душу, інертний за складом, тому вода не набуває специфічного запаху;
• Виріб стійкий до впливу сонячних променів - ультрафіолетове випромінювання не робить резервуар крихким;
• Конструкція бочки для душу дозволяє заповнювати її водою як вручну, так і завдяки підключенню до водопроводу;
• У комплект входить насадка-лійка, завдяки якій ємність для літнього душу готова до застосування відразу після установки на душову кабінку;
• Ємність має розумну вартість. Варто купити бак для душу - і він окупиться в перший же сезон застосування, адже користуватися резервуаром ви будете до 50 років!

До переваг можна віднести також акуратний стриманий дизайн виробу.

Ємності для душу: вибираємо розмір

Вибираючи ємність для літнього душу, потрібно враховувати кількість членів сім'ї. 70 літрова ємність розрахована приблизно на 2 людей, 100 літрова - на 3, а баки для літнього душу на 150 і 200 літрів розраховані на велику сім'ю.

Тому важливо розуміти, на яку сім'ю розрахований кожен резервуар.

Щоб не довелося нагрівати воду, витрачаючи енергоносії, потрібно купувати ємність з оптимальним обсягом. Це означає, що чим більше місткість, тим менше ризик залишитися без теплої води. Правильний підхід до вибору розміру зробить ємність вигідною, економічною покупкою. Адже все літо можна гріти воду безкоштовно.

Використання ємності для душу

Виріб можна застосовувати протягом усього теплого періоду. Важливо, що бак витримує влітку до +60 °С і морози до -10 °С. Втім, якщо виникає ризик, що бак залишиться на вулиці в момент заморозків, воду краще злити, оскільки вона при замерзанні розширюється і може пошкодити цілісність резервуара.

Восени ємність для душу знімають з душової кабінки і залишають до весни в приміщенні. Завдяки легкій вазі порожній резервуар не вимагає великих зусиль для демонтажу і установки.

Після покупки бак для душу бажано добре промити, щоб уникнути наявності частинок пилу і полімерів у воді. Це поліпшить якість води, яку пристрій буде подавати в душ.

Лійка у душовій ємності в базовій конструкції не дуже довга. Якщо потрібна лійка іншої конфігурації, цей елемент можна замінити.

Для отримання докладної інформації про товар і його застосуванні звертайтеся до наших менеджерів. Вони пояснять, як купити бак для душу і розкажуть про способи доставки товару.